دکوراسیون

چرا میز و صندلی پلیمری بخریم؟

میز و صندلی پلیمری

مدت‌هاست که دیگر میز ناهارخوری فقط یک کالای لوکس برای اتاق پذیرایی نیست. حالا دیگر خانه شما بزرگ باشد یا کوچک حتماً جایی برای میز ناهارخوری در آن پیدا می‌کنید! اصلا انگار آشپزخانه‌های امروزی بدون میز ناهارخوری تعریف نمی‌شوند.

حالا که در خرید این کالا جای هیچ تردیدی نیست، به شما می‌گوییم که یک میز خوب چه ویژگی‌هایی دارد و اصلا میز‌های محبوب این روز‌ها کدامند. از بورس‌های خرید و تنوع قیمت‌ها برای‌تان می‌گوییم و ترفند‌هایی که می‌توانید برای شناخت یک میز خوب به‌کار بگیرید.

میز و صندلی پلیمری

وقتی روی صندلی، پشت میز می‌نشینید، بلندی میز باید تا قسمت زیرین قفسه سینه شما باشد و فاصله آرنج تا بدن نباید بیشتر از ۴۰ سانتی‌متر باشد، درغیر این صورت میز حالت استاندارد ندارد، زمانی‌که شما روی یک میز استاندارد غذا می‌خورید، باید تمامی اعضای بدن‌تان احساس راحتی کند.

میز نباید آنقدر کوتاه باشد که مجبور باشید با خم‌کردن کمر خود غذا بخورید یا آنقدر بلند باشد که احساس خفگی به شما دست دهد.

صندلی باید حالتی نرم و راحت داشته باشد و زاویه تشک زیرین تا تکیه‌گاه ۹۰ درجه باشد که هضم غذا به‌راحتی انجام شود. زمان غذاخوردن هرچقدر بیشتر طول بکشد و شما هرچقدر با فاصله و آهسته‌تر غذا بخورید، هضم غذا بهتر انجام شده و کمتر به دستگاه‌های بدن آسیب می‌رسد، اما اگر شما هنگام غذا خوردن احساس راحتی نکنید و حالتی استاندارد نداشته باشید، دوست دارید هرچه زودتر غذای‌تان را تمام کنید و به حالت اولیه بازگردید.

صندلی پلیمری مدل فلاور صدفی

اما علاوه بر تمامی این موارد باید به نکات مهم دیگری نیز توجه کنید. مثلا اینکه میز وصندلی که می خرید مقاوت بالایی در برابر ضربه و آسیب دیدگی داشته باشد. به راحتی بتوانید با دستمال مربوط آن را تمیز کنید. و از همه مهم در برابر نور آفتاب و گذشت زمان رنگ اولیه خودش را از دست ندهد.

خرید میز و صندلی پلیمری می تواند یک انتخاب مناسب باشد. چرا که محصولات پلیمری تمام این ویژگی ها را دارند.

چوبنی تولید کننده برتر میز و صندلی پلیمری در ایران است. ما سال هاست که محصولاتی با کیفیت جهانی عرضه می کنیم که نه تنها در ایران بلکه در کشور های منطقه نیز طرفدار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *