دکوراسیون

مدل های میز ناهارخوری جدید + تصویر

میز ناهارخوری بخش مهم و اساسی از سرویس خانه است که می تواند در در آشپزخانه یا اتاق غذا خوری قرار گیرد. هنگام خرید میز ناهار خوری باید آن را هماهنگ با مبلمان و سبک دکوراسیون منزلتان انتخاب کنید. میز ناهارخوری در انواع مختلفی مثل اسپرت، مدرن و کلاسیک وجود دارد که انتخاب آن ها بستگی به سبک دکوراسیون منزلتان دارد. در ادامه تلاش می کنیم تصاویر تعدادی از آنها را برای شما نمایش دهیم :

مدل میز ناهارخوری ساده و شیک

حتما شنیدید که می گویند ساده همیشه شیک است . ما هم در مجموعه چوبنی با این قانون موافق هستیم. ما به تجربه مشاهده کرده ایم که طیف وسیعی از مشتریان همواره به دنبال محصولات ساده هستند.

مدل میز غذاخوری مدرن

رنگ میز ناهار خوری به رنگ دکوراسیون منزل و رنگ مبلمان بستگی دارد منظورمان این نیست که چون مبلمان تان طوسی است باید میز ناهارخوری هم طوسی باشد، منظور از هماهنگی بین مبل و میز ناهارخوری است که از رنگ هایی که با هم همخوانی دارند استفاده کنید مثلا طوسی و صورتی.

میز ناهارخوری 6 نفره فوق مدرن

این میز برای خانواده های متوسط بهترین گزینه است. خانواده هایی با 3 یا 4 فرزند راهی به جز خرید میزهای 6 نفره به بالا ندارند.

میز ناهارخوری ساده 8 نفره

شاید باورتان نشود ولی میزهای 8 نفره پرفروش ترین میزهای ناهارخوری هستند. علت هم مشخص هست. چون بهترین گزینه برای برگزاری یه مهمانی کوچک هستند.

میز غذاخوری گرد و کم جا

میزهای گرد همواره طرفداران خاص خود را دارند. از طرفی این میزها کمک می کنند تا افرادی که دور آنها می نشینند ارتباط چشمی راحت تری با هم برقرار کنند و از طرفی بهترین گزینه برای آپارتمانهای کوچک امروزی می باشند.

میز ناهار خوری سفید و شیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *