مبلمان پلیمری

چوبنی بعنوان برند برتر مبلمان پلیمری ، تولید کننده انواع میز و صندلی پلیمری است. بهره گیری از ماشین آلات صنعتی مدرن ، نیروی متخصص و کارخانه مکانیزه سبب شده است تا محصولاتی با کیفیت و در بسته بندی استاندارد به مشتریان عرضه شود. مبلمان پلیمری به تازگی جایگاه خود را در بین سبک های مختلف چه در ایران و چه در خارج کشور باز نموده است. ویژگی های منحصر به فرد پلیمر در دکوراسیون داخلی سبب شده است طراحان دکوراسیون داخلی نیز از این محصولات برای چیدمان منازل و تالار ها بهره برند. مبلمان پلیمری دارای ویژگی های فراوانی است از جمله : نشکن و مقاوم در برابر ضربه ، ضد آب ، مقاوم در برابر تغییر رنگ ، دوستدار محیط زیست و…

مبلمان پلیمری چوبنی زیبایی و علم و دانش را با هم در آمیخته است و محصولی تولید نموده که از نظر کیفیت و زیبایی قابل رقابت با محصولات جهانی است. چوبنی دارای نمایندگان فروش متعددی در ایران و خارج ایران می باشد.

مشاهده لیست نمایندگان

همچنین با توجه به اینکه تمامی محصولات به صورت مونتاژ آسان ارائه می گردد، بسته بندی محصولات نیز بسیار محکم و ایمن بوده که حمل و نقل را حتی در دورترین شهرها سهل و آسان می نماید.

هدف اصلی این واحد تولید منطبق با برنامه ریزی صورت گرفته توسط واحد برنامه ریزی طبق استانداردهای مربوطه همراه با کیفیت بالا انجام می شود. واحد تولید گروه صنعتی چوبنی ضمن ارتقاء توانمندی پرسنل تولید و با بهره گیری از حداکثر توان تولید و استفاده بهینه از فضا و پرسنل ،اقدام به تولید محصولات با کیفیت می کند.

محور اصلی فعالیت گروه صنعتی چوبنی بر کیفیت استوار است. ما با اطمینان کامل بر این باوریم که بازدهی موفق عملکردمان در تمامی جنبه های کسب و کار منوط به حفظ استانداردهای بالا و بالا بردن ارزش افزوده از طریق کیفیت است.

مبلمان پلیمری چوبنی ، میز و صندلی پلیمری چوبنی ، میز نهارخوری پلیمری چوبنی 

توسط |۱۳۹۷-۸-۱۳ ۰۹:۱۶:۳۵ +۰۰:۰۰آبان ۱۳ام, ۱۳۹۷|دکوراسیون|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

14 − یازده =