دکوراسیون

انواع میز و صندلی قهوه‌خوری

میز قهوه خوری

طرفداران دو آتشه قهوه حاضر هستند هر کاری بکنند تا نوشیدن قهوه را لذت بخش تر کنند. با داشتن یک میز جمع‌وجور و دوتا صندلی، در یک گوشه‌ی دنج از خانه می‌توانید خودتان را به یک فنجان قهوه و یک کتاب دعوت کنید و یا همراه یک دوست قدیمی بنشینید و از هر چیزی حرف بزنید و یا قرار عاشقانه ای را به خوبی برگزار کنید. میز و صندلی قهوه‌خوری یکی از وسایل کاربردی و لاکچری دکوراسیون است که در بعضی از منازل دیده می‌شود. میز و صندلی قهوه‌خوری اغلب به صورت یک میز و دوصندلی هستند و در خانه‌هایی که مساحت کافی برای استفاده از این میز و صندلی دارند استفاده می‌شود. با سایت چوبنی همراه باشید تا در مورد  میز و صندلی قهوه‌خوری صحبت کنیم.

میز و صندلی قهوه‌خوری

میز و صندلی قهوه‌خوری، همان‌طور که از نامش مشخص است برای صرف قهوه و چای طراحی شده‌اند، این نوع میز و صندلی اغلب به صورت دو صندلی و یک میز طراحی می‌شوند ولی می‌توان تعداد صندلی‌های آن را تا سه یا نفره هم افزایش داد. در واقع این نوع میز و صندلی از خانواده‌ی میز و صندلی نهارخوری هستند! این نوع میز و صندلی در سبک‌های کلاسیک و مدرن طراحی می‌شود.

میز و صندلی قهوه‌خوری با چوب راش

این سرویس کلاسیک قهوه خوری با میز گرد طراحی شده و به صورت معمول با دو صندلی تک نفره ارائه می شود اما در صورت نیاز امکان افزودن نشیمن ها به ۳ صندلی تک نفره نیز وجود دارد. شیشه ی روی میز قهوه خوری وارداتی و ضد خش می باشد و در صورت نیاز مشتری امکان کار کردن رویه ی میز به صورت چوبی نیز وجود دارد.

میز و صندلی قهوه‌خوری مدرن

اگر دکوراسیون منزل شما به سبک مدرن طراحی شده است، پس باید میز و صندلی قهوه‌خوری به سبک مدرن انتخاب کنید. میز و صندلی‌های قهوه خوری را می‌توانید در جنس‌های مختلفی در بازار ببینید که به نظر می‌رسد جنس چوبی آن گرما و صمیمیت بیشتری دارد.

پس از گذشت زمان ، علاقه ما به داشتن میز قهوه دایره ایی ، مستطیلی و مربعی نسبت به دیگر شکل های هندسی بیشتر است و ما تر جیح می دهیم که از 3 طرح دایره ایی ، مستطیلی و مربعی استفاده کنیم ولی اینک زمان آن رسیده است که طرح های هندسی دیگر به همراه طرح های دایره ایی ، مستطیلی و مربعی را مشاهده نمایید و متوجه خواهید شد که آنها چگونه می توانند در زیبایی خانه تان موثر باشند .

صندلی‌های دسته‌دار برای میز و صندلی قهوه‌خوری

صندلی‌های دسته‌دار احساس راحتی و صمیمیت را به افراد می‌دهند. اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک است استفاده از صندلی‌هایی با دسته چوبی و منبت‌کاری شده می‌تواند زیبایی دکوراسیون شما را دوبرابر کند. اگر دکوراسیون منزل شما رنگی است می‌توانید از صندلی‌های دسته‌دار رنگی مانند زرد، قرمز، آبی و.. برای میز و صندلی قهوه‌خوری استفاده کنید تا دکوراسیونی پر از انرژی و جذاب داشته باشید.

میز و صندلی قهوه‌خوری کلاسیک

میز و صندلی قهوه‌خوری کلاسیک اغلب چوبی و با تزیینات ظریفی که در مبلمان کلاسیک دیده‌ می‌شود طراحی می‌شوند. این نوع میز و صندلی متناسب برای منازلی با دکوراسیون کلاسیک است که مساحت کافی برای استفاده از این میز و صندلی را دارند، زیرا اغلب افراد ترجیح می‌دهند در ابتدا مبلمان اصلی و میز و صندلی نهارخوری منزل را تهیه کنند و اگر جای کافی برای وسایل بیشتر داشته باشند به فکر استفاده از میز و صندلی قهوه خوری باشند.

میز و صندلی قهوه‌خوری پتینه

در خرید به طور کلی مبلمان خانه، یعنی مبل، کنسول، میز نهار خوری، میز و صندلی تکی، میز و صندلی قهوه خوری و… عوامل زیادی از جمله: سلیقه شما، مساحت خانه، سبک دکوراسیون، رنگ غالب دکوراسیون منزل و.. موثر هستند. یکی از گزینه‌هایی که شما در تهیه میز و صندلی قهوه‌خوری می‌توانید به آن فکر کنید صندلی و میز پتینه است که امروزه هم طرفداران زیادی دارد.

پتینه در واقع هنر کهنه‌کاری است، یعنی پوششی روی چوب ایجاد می‌شود که ظاهر آن را به صورت کهنه شده نمایش می‌دهد، این نوع طرح امروزه در مبلمان کاربرد دارد.

میز و صندلی قهوه‌خوری با صندلی‌های بدون دسته

اغلب صندلی‌های بدون دسته جای کمتری را می‌گیرند ولی این مسئله باز هم بستگی به سبک و مدل صندلی‌ها در میز و صندلی قهوه‌خوری دارد. می‌توانید صندلی‌هایی که برای میز و صندلی قهوه‌خوری تهیه می‌کنید را مطابق با طرح مبلمان خانه انتخاب کنید و در صورت داشتن تعداد زیادی مهمان از آنها به عنوان صندلی میزبان استفاده کنید.

استفاده از مبلمان

انسانهای خلاق همیشه برای لذت بردن از زندگی راههای کوچکی پیدا می کنند. اگر در منزل‌تان میز و صندلی قهوه‌خوری ندارید ولی دو مبل تکی شیک و زیبا دارید که در گوشه‌ای از خانه قرار دارند، می‌توانید با قرار دادن آنها در کنار یک میز قهوه‌خوری فضایی دنج برای نوشیدن قهوه دونفره درست کنید.

نکته‌هایی برای انتخاب و خرید میز و صندلی قهوه خوری:

  • در خرید و انتخاب میز و صندلی قهوه‌خوری به مساحت خانه خود توجه کنید.
  • میز و صندلی نهارخوری که دو نفره است می‌تواند نقش میز وصندلی قهوه‌خوری را هم برای شما داشته باشد.
  • میز و صندلی قهوه‌خوری چوبی، یکی از متریال‌های پرطرفدار است که می‌تواند باعث ایجاد صمیمت و گرما در منزل شما شود.
  • در انتخاب رنگ پارچه‌ی صندلی به رنگ غالب وسایل دیگر دکوراسیون خود دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *